Na co zwrócić uwagę przy wyborze zestawu natryskowego?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zestawu natryskowego?

Wybierając zestaw natryskowy, w skład którego wchodzi słuchawka prysznicowa oraz deszczownica wraz z mocowaniem, kierujemy się wysoką jakością materia

Rolety wewnętrzne
Aranżacja wnętrz
Nowoczesne budownictwo

Wybierając zestaw natryskowy, w skład którego wchodzi słuchawka prysznicowa oraz deszczownica wraz z mocowaniem, kierujemy się wysoką jakością materiału i wykonania, aby zapewnić sobie niezawodność w długoterminowej perspektywie użytkowania. Aby zestaw natryskowy był funkcjonalny, a jednocześnie spełniał wymogi estetyczne warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, mogących wpłynąć na aranżację łazienki oraz komfort użytkowania. Kiedy zdecydować się na najprostsze i korzystne cenowo rozwiązanie, wybierając samą słuchawkę prysznicową wraz z drążkiem, umożliwiającym jej zawieszenie? Najrozsądniej skorzystać z tej opcji w przypadku niewielkiej kabiny prysznicowej, w której nie ma wystarczającej przestrzeni do montażu zestawu z deszczownicą. Taka opcja sprawdzi się również, gdy słuchawka będzie dodatkiem do baterii wannowej. Dzięki wielofunkcyjności zestawu (w produktach Valvex) możemy korzystać z pięciu rodzajów strumienia wody.

Jak dobrać nowoczesny zestaw natryskowy?
Zestawy natryskowe w nowoczesnej formie zaskakują kształtem i kolorystyką. Do wyboru mamy produkty w odcieniu złota, miedzi, czerni oraz klasyczne, stalowe. Dobierając kolorystykę zestawu warto dostosować ją do pozostałych elementów armatury łazienkowej oraz stylu pomieszczenia. Praktyczne, oszczędne i gustowne zestawy natryskowe Velvex i Invena zachwycają bogactwem funkcji, łatwym sterowaniem oraz innowacyjnością w zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań. Świetnie sprawdzi się system, zapobiegający nagrzewaniu się słuchawki nawet podczas otwarcia gorącego strumienia wody. W łazienkach o charakterze minimalistycznym znakomicie sprawdzą się zestawy natryskowe podtynkowe, które stworzą wyjątkowo estetyczny efekt wizualny. Nowoczesność stylistyczna zestawów natryskowych, opierająca się głównie o formy kwadratowe i prostokątne spotyka się z funkcjonalnością: wygodny przycisk do zmiany strumienia wody, system napowietrzający, aby zmniejszyć jej zużycie oraz gumowe zakończenia dysz na słuchawce, zapobiegające szybkiemu osadzaniu się kamienia. Jakość oraz nowoczesne kształty wydobędą z łazienki wyjątkowość i wysoki standard.