O firmie

„POL-TIKO” powstałe w roku 1997, to odpowiedź na znaczący wzrost zainteresowania rynku detalicznego na towary branży tytoniowej, cygarowej oraz szeroko rozumianych akcesoriów dla palaczy. Na dzień dzisiejszy

współpracujemy z ponad 1000 firmami i odbiorcami na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno sklepy detaliczne, jak i duże sieci handlowe takie jak HDS Polska, których sklepy „Relay” oraz „Inmedio” znajdują się w około 450 galeriach handlowych.

Jako wiarygodnemu i solidnemu dystrybutorowi zaufały nam największe i najlepsze firmy: koncerny, importerzy, producenci, m.in. British American Tobacco Polska, Imperial Tobacco Polska, JTI Polska, Orion, TTI Poland, Scandinavian Tobacco , Promotorzy, Rona Polska,

Dzięki tej współpracy, jak i naszemu doświadczeniu firma „POL-TIKO” jest w stanie zaoferować prawie każdy dostępny na rynku produkt z naszej branży (w ofercie ponad 1000 produktów), kierując się potrzebami, możliwościami, potencjałem i lokalizacją naszego klienta.

Zostań kontrahentem

Nasi przedstawiciele

Henryk Popiela

Koordynator handlowy na terenie Polski
+48 600-049-811
henryk.popiela@poltiko.pl

Mariusz Dzięgiel

Koordynator handlowy na terenie Holandii
+48 602-445-600
mariusz.dziegiel@poltiko.pl

 

W sklepie internetowym firmy Pol-Tiko zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem NIE SPRZEDAJEMY WYROBÓW TYTONIOWYCH OSOBOM NIEPEŁNOLETNIM! Ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych z 9 listopada 1995 r. Art. 6. ust.1. Zabrania się sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom do lat 18.

 

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez zgody firmy Poltiko jest zabronione.
© Copyright 2014 POL-TIKO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl